Seaside Admin (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Download
ro: Descarcă

en: Version
ro: Versiune

en: Release notes
ro: Note de lansare

en: Core
ro: Nucleu

en: Picture
ro: Imagine

en: Web Server
ro: Server Web

en: Database
ro: Bază de date

en: Published
ro: Publicat

en: Revisions
ro: Revizii

en: System
ro: Sistem

en: Configuration
ro: Configurație

en: Clear
ro: Elimină

en: Not published
ro: Nepublicat

en: Tabs
ro: Taburi

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Memory limit
ro: Limită memorie

en: Last checked: @time ago
ro: Ultima verificare: în urmă cu @time

en: Last checked: never
ro: Ultima verificare: niciodată

en: Includes: %includes
ro: Include: %includes

en: Your virtual face or picture.
ro: Fața virtuală sau poza dumneavoastră.

en: Includes:
ro: Include:

en: Enabled: %includes
ro: Activat: %includes

en: Disabled: %disabled
ro: Dezactivat: %disabled

en: Text Formats
ro: Formate pentru text

en: Choose a file
ro: Alege un fișier

en: Last Cron Run
ro: Ultima rulare Cron

en: Drupal Version
ro: Versiune Drupal

en: Not saved yet
ro: Nesalvat încă

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ro: Nu aveți niciun tip de conținut creat încă. Mergeți la <a href="@create_content">pagina de creare a tipurilor de conținut</a> pentru a adăuga un tip nou de conținut.

en: General System Information
ro: Informații generale despre sistem
