Seaside Admin (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Download
sk: Prevziať

en: Version
sk: Verzia

en: Release notes
sk: Poznámky k vydaniu

en: Core
sk: Jadro

en: Picture
sk: Obrázok

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Database
sk: Databáza

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: System
sk: Systém

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Tabs
sk: Záložky

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Last checked: @time ago
sk: Naposledy skontrolované pred: @time

en: Last checked: never
sk: Naposledy kontrolované: nikdy

en: Includes: %includes
sk: Obsahuje: %includes

en: Includes:
sk: Zahŕňa:

en: Enabled: %includes
sk: Povolené: %includes

en: Disabled: %disabled
sk: Zakázané: %disabled

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Choose a file
sk: Vybrať súbor

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.
