Seaside Admin (8.x-1.6) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Download
be: Сцягнуць

en: Version
be: Версія

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Release notes
be: Інфармацыя пра выданне

en: Core
be: Ядро

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Database
be: База дадзеных

en: Published
be: Апублікавана

en: Revisions
be: Версіі

en: System
be: Сістэма

en: Configuration
be: Налады

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Last checked: @time ago
be: Апошняя праверка: @time таму

en: Last checked: never
be: Апошняя праверка: ніколі

en: Includes: %includes
be: Уключае: %includes

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Includes:
be: Уключае:

en: Enabled: %includes
be: Уключана: %includes

en: Disabled: %disabled
be: Адключана: %disabled

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: Choose a file
be: Выберыце файл
