Seaside Admin (8.x-1.7) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Download
os: Рахæсс

en: Version
os: Верси

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Release notes
os: Версимæ фиппайнæгтæ

en: Core
os: Астæумагъз
