Seaside Admin (8.x-1.8) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Download
jv: Undhuh

en: Version
jv: Versi

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Release notes
jv: Cathetan rilis

en: Core
jv: Inti

en: Picture
jv: Gambar

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Published
jv: Dipacak

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Last checked: @time ago
jv: Terakhir dipriksā: @time kepungkur

en: Last checked: never
jv: Terakhir dipriksā: ora tau

en: Includes:
jv: Kalebu:

en: Enabled: %includes
jv: Urip: %include

en: Disabled: %disabled
jv: Mati: %disabled

en: Text Formats
jv: Format tèks

en: Choose a file
jv: Pilih berkas
