Seaside Admin (8.x-1.9) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Heim

en: Download
is: Tak niður

en: Version
is: Útgáva

en: Advanced options
is: Framkomnar setingar

en: Release notes
is: Útgávunotur

en: Core
is: Kjarna

en: Picture
is: Mynd

en: Published
is: Útgivið

en: Revisions
is: Útgávur

en: System
is: Kervi

en: Not published
is: Ikki útgivið

en: Last checked: @time ago
is: Seinast eftirkannað: @time síðani

en: Last checked: never
is: Seinast eftirkannað: ongantíð

en: Includes: %includes
is: Umfatar: %includes

en: Disabled: %disabled
is: Óvirkjaði: %disabled
