Seaside Admin (8.x-1.9) - en to no translation catalogue (37 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Download
no: Last ned

en: Version
no: Versjon

en: Advanced options
no: Avanserte valgmuligheter

en: Release notes
no: Notater

en: Core
no: Kjerne

en: Picture
no: Bilde

en: Breadcrumb
no: Navigasjonssti

en: Web Server
no: Webtjener

en: Published
no: Publisert

en: Revisions
no: Versjoner

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Clear
no: Tøm

en: Breadcrumb settings
no: Innstillinger for navigasjonssti

en: Show home page link in breadcrumb
no: Vis lenke til hjemmesiden i navigasjonsstien

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
no: Legg til skilletegn på slutten av navigasjonsstien

en: Not published
no: Ikke publisert

en: Tabs
no: Faner

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: Memory limit
no: Minnegrense

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
no: Nyttig når navigasjonsstien plasseres rett foran overskrifta.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
no: Tilføy innholdsoverskriften til enden av navigasjonsstien

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
no: Nyttig når navigasjonsstien ikke er plassert rett foran overskriften.

en: Last checked: @time ago
no: Sist sjekket for @time siden

en: Last checked: never
no: Sist sjekket: aldri

en: Includes: %includes
no: Inneholder: %includes

en: Your virtual face or picture.
no: Ditt virtuelle ansikt eller bilde.

en: Includes:
no: Inkluderer:

en: Enabled: %includes
no: Aktivert: %includes

en: Disabled: %disabled
no: Deaktivert: %disabled

en: Text Formats
no: Tekstformat

en: Choose a file
no: Velg en fil

en: Last Cron Run
no: Siste gjennomkjøring av vedlikeholdsoppgaver

en: Drupal Version
no: Drupal-version

en: Not saved yet
no: Ikke lagret ennå

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
no: Du har ikke opprettet noen innholdstyper enda. Gå til <a href="@create_content">siden for opprettelse av innholdstyper</a> for å legge til en ny innholdstype.

en: General System Information
no: Generell systeminformasjon
