Seaside Admin (8.x-1.9) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Version
th: รุ่น

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Release notes
th: เอกสารกำกับรุ่น

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Revisions
th: รุ่น

en: System
th: ระบบ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Includes: %includes
th: รวมถึง: %includes

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ

en: Text Formats
th: รูปแบบข้อความ

en: Choose a file
th: เลือกไฟล์

en: Not saved yet
th: ยังไม่ได้บันทึกไว้
