Seaside Admin (8.x-1.13) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Download
bg: Свали

en: Version
bg: Версия

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Release notes
bg: Бележки за версията

en: Core
bg: Ядро

en: Picture
bg: Изображение

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Published
bg: Публикувано

en: Revisions
bg: Редакции

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: System
bg: Система

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Navigation
bg: Навигация

en: Clear
bg: Изчисти

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Last checked: @time ago
bg: Последно проверен: преди @time

en: Last checked: never
bg: Последно проверен: никога

en: Includes: %includes
bg: Включва: %includes

en: Choose a file
bg: Избери файл
