Scheduled Entity Block (1.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Daily
fa: روزانه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Entity
fa: عنصر

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: View mode
fa: نحوه نمایش
