Scheduled Entity Block (1.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Daily
sv: Dagligen

en: Custom
sv: Anpassad

en: Entity
sv: Objekt

en: - Select -
sv: - Välj -

en: View mode
sv: Visningsläge
