Scheduled Entity Block (1.0.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Custom
nl: Aangepast

en: Entity
nl: Entiteit

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: View mode
nl: Weergavemodus
