Scheduled Entity Block (1.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Entity
lv: Entītija

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: View mode
lv: Skata režīms
