Scheduled Entity Block (1.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Daily
tr: Günlük

en: Custom
tr: Özel

en: Entity
tr: Nesne

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: View mode
tr: Görünüm kipi
