Security Kit (2.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Select
el: Επιλογή
