Security Kit (2.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Security
lt: Saugumas

en: Select
lt: Pasirinkti
