Security Kit (2.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: Security
tr: Güvenlik

en: Select
tr: Seç

en: Miscellaneous
tr: Çeşitli
