Security Kit (2.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: This field is required.
vi: Trường dữ liệu này là bắt buộc.

en: Select
vi: Chọn

en: Miscellaneous
vi: Linh tinh

en: Policy
vi: CHÍNH SÁCH

en: Preload
vi: Nạp trước
