Security Kit (2.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Select
eu: Aukeratu

en: Miscellaneous
eu: Hainbat
