Security Kit (2.0.2-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Configure
cs: Nastavení

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Select
cs: Vybrat

en: Policy
cs: Zásada
