Security Kit (2.0.2-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Enforce
fi: Pakota

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Select
fi: Valitse

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen
