Security Kit (2.0.2-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Configure
gl: Configurar

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Security
gl: Seguranza

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea
