Security Kit (2.0.2-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: This field is required.
id: Bagian ini harus diisi.

en: Security
id: Keamanan

en: Select
id: Pilih
