Security Kit (2.0.2-rc2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Configure
be: Правіць

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: Select
be: Выбраць
