Security Kit (2.0.2-rc2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Configure
he: הגדרות

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Security
he: אבטחה

en: Select
he: בחר

en: Miscellaneous
he: שונות
