Security Kit (2.0.2-rc2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Configure
hu: Beállít

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Security
hu: Biztonság

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Origin
hu: Kezdőpont

en: Policy
hu: Irányelv

en: Preload
hu: Előtöltés
