Security Kit (2.0.2-rc2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Enforce
sv: Upprätthålla

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Security
sv: Säkerhet

en: Select
sv: Välj

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: Origin
sv: Ursprung

en: Policy
sv: Riktlinje
