Security Kit (2.0.2-rc2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: Select
th: เลือก
