Security Kit (2.0.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Access denied
cy: Mynediad wedi ei wrthod

en: This field is required.
cy: Mae'r maes yma'n ofynnol.

en: Select
cy: Dewis
