Security Kit (2.0.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Configure
ja: 設定

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: Security
ja: セキュリティー

en: Select
ja: 選択

en: Miscellaneous
ja: その他

en: Origin
ja: 原点

en: Policy
ja: ポリシー
