Security Kit (2.0.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Miscellaneous
sk: Rôzne
