Security Kit (2.0.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས
