Security Kit (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Configure
fa: پیکربندی

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Security
fa: امنیتی

en: Select
fa: انتخاب

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: 1
fa: ۱
