Security Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Select
pl: Wybierz

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Origin
pl: Źródło

en: Include subdomains
pl: Dołącz subdomeny
