Security Kit (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: Select
bg: Избери
