Security Kit (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Configure
et: Seadistus

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Select
et: Vali

en: Miscellaneous
et: Muu
