Security Kit (8.x-1.2-rc1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: 1
ne: १
