Security Kit (8.x-1.2-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Configure
ro: Configurează

en: Access denied
ro: Acces respins

en: This field is required.
ro: Acest câmp este obligatoriu.

en: Select
ro: Alege

en: Origin
ro: Origine
