Security Kit (8.x-1.2-rc1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Configure
ru: Настроить

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: Security
ru: Безопасность

en: Select
ru: Выбрать

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: Origin
ru: принадлежность

en: Policy
ru: Политика

en: Preload
ru: Предварительная нагрузка
