Security Kit (8.x-1.2-rc1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: This field is required.
te: ఈ ఖాళీ తప్పనిసరి

en: Select
te: ఎంచుకోండి
