Security Kit (8.x-1.2-rc2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ

en: 1
kn: ೧

en: Origin
kn: ಮೂಲ
