Security Kit (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Select
az: Seçin
