Security Kit (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Configure
pt: Configurar

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: This field is required.
pt: Este campo é obrigatório.

en: Security
pt: Segurança

en: Select
pt: Selecionar

en: Miscellaneous
pt: Variados

en: Origin
pt: Origem

en: Policy
pt: Política
