Security Kit (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Configure
es: Configurar

en: Access denied
es: Acceso denegado

en: This field is required.
es: Este campo es obligatorio.

en: Security
es: Seguridad

en: Select
es: Seleccionar

en: Miscellaneous
es: Miscelánea

en: Origin
es: Origen

en: Policy
es: Política
