Security Kit (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Configure
is: Stilla

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: This field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út þennan reit.

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt
