Secret Login (1.0.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Administration
af: Administrasie

en: Search
af: Soek

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: The configuration options have been reset to their default values.
af: Die konfigurasie-opsies is herstel na hulle verstekwaardes.
