Secret Login (1.0.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Administration
et: Haldus

en: Search
et: Otsing

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.
