Secret Login (1.0.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Administration
hr: Administracija

en: Search
hr: Pretraga

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: The configuration options have been reset to their default values.
hr: Postavke konfiguracije vraćene na zadane vrijednosti.
