Secret Login (1.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: Administration
ja: 管理

en: Search
ja: 検索

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: The configuration options have been reset to their default values.
ja: 設定オプションがデフォルトの値に戻されました。
