Secret Login (1.0.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Search
jv: Goléki

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: The configuration options have been reset to their default values.
jv: Opsi konfigurasi wis dibalekna nang nilai asline.
